PFS, výroba pružín a pružných dielov Brezová pod Bradlom

PFS a.s. Brezová pod Bradlom je najväčším výrobcom pružín a pružných dielov z drôtu a oceľovej pásky na Slovensku.

PFS, výroba pružín a pružných dielov Brezová pod Bradlom

PFS, výroba pružín a pružných dielov z drôtu a oceľovej pásky Brezová pod Bradlom

PFS a.s. Brezová pod Bradlom je najväčším výrobcom pružín a pružných dielov z drôtu a oceľovej pásky na Slovensku.

Adresa: Štverníky 662, 906 13 Brezová pod Bradlom
Telefón:+421-34-6954111
E-mail:pfs@pfs.sk

Naše výrobky nachádzajú široké uplatnenie v celom rade priemyselných odvetví. Najvýznamnejším z nich je v súčasnosti automobilový priemysel a jeho subdodávatelia. Od svetiel cez zámky až po spojky a mnoho ďalších miest v automobiloch nájdete množstvo pružín a pružných dielov. V súčasnom globalizovanom svete, kde výrobcovia komponentov dodávajú svoje často unifikované výrobky do rôznych typov áut, sa s našimi pružinami môžete stretnúť naozaj takmer po celom svete.

Podobné pravidlá dnes platia aj v ďalších odvetviach, či už ide o bielu techniku, elektrotechniku alebo poľnohospodárstvo či stavebníctvo. To samozrejme zvyšuje nároky na kvalitu dodávaných dielov. Preto naše výrobky vyrábame podľa najvyšších štandardov kvality definovaných najmä automobilovým priemyslom.

Dodávateľov materiálu vyberáme podľa prísne stanovených požiadaviek na kvalitu. Okrem štandardných pružinových materiálov používame v prípade požiadavky aj materiály so špeciálnym zložením alebo mechanickými vlastnosťami.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.